Поради

Як правильно обрати диван

В першу чергу дивіться на якість пошиття і уточнюйте, з чого зроблений каркас і наповнювач. Ви не зможете побачити, що сховано під оббивкою, так що якість швів скаже про загальний рівень якості виробу. Якщо вони неакуратні, контроль якості на виробництві шкутильгає, тобто і нутрощі дивана залишають бажати кращого.

Обов’язково запитаєте продавця, з чого виконаний каркас дивана. Бувають три основні типи каркасів : ДСП(спресована тирса), фанера(склеєні шари натурального дерева) і металлокаркас. Каркаси, виготовлені цілком з ДСП, дуже ненадійні, оскільки цей матеріал призначений для використання в малонавантажених конструкціях. Краще додати 2-3 тисячі і купити диван з каркасом з фанери або на металлокаркасе.

Наповнювач має бути виконаний з поролона не нижче 25 щільності або ж пружинного блоку. Варто уникати дешевого поролону низької щільності, який через 2 тижні просяде і не підлягатиме відновленню.

Тканину радимо вибирати на свій смак і звертати увагу лише на її товщину. Занадто тонка оббивка – черговий спосіб економії. Швидше за все, вона швидко розтягнеться і перестане тримати форму.

І останнє – ця якість механізму трансформації, якщо йдеться про диван-кровать. Усі механізми мають бути виконані з металу завтовшки не менше трьох міліметрів, мати якісне забарвлення і сполучні елементи. Якщо механізм пофарбований недбало, швидше за все, рівень виробництва, де він виготовляється, не найвищий і є ризик поломок.